Property Sale
Sale
$319,300
DeedBook 5608, Page 830
Year Built: 1940
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,873 | +3.1% |
| 2024 | $8,603 | +6.2% |
| 2023 | $8,102 | +2.0% |
| 2022 | $7,941 | +1.4% |
Year Built: 1940
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.