Property Sale
Sale
$189,900
DeedBook 5236, Page 337
Year Built: 1940
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,650 | +3.1% |
| 2024 | $8,386 | +6.2% |
| 2023 | $7,898 | +2.0% |
| 2022 | $7,741 | +1.4% |
Year Built: 1940
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.