Property Sale
Sale
$355,000
From:
To:
Sq Ft968DeedBook 6389, Page 902Recorded11/17/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1940
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,131 | +3.4% |
| 2024 | $10,770 | +14.7% |
| 2023 | $9,388 | +2.0% |
| 2022 | $9,201 | +1.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1940
2203 Stecher Ave
Residential
1788 Oak Hill Dr
Residential
886 Ray Ave
Residential
292 Chestnut St
Residential
2088 Lentz Ave
Residential