512 Fairway Dr, Union, NJ 07083
- GIS PIN
- 2019_3203_4
- Tax Map Block
- 3203
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Union Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $21,900
- Improvement Assessed Value
- $33,700
- Total Assessed Value
- $55,600
Skip to content