Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
Union, NJ 07083
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,512 | +3.2% |
| 2024 | $15,038 | +6.2% |
| 2023 | $14,164 | +2.0% |
| 2022 | $13,881 | +1.4% |
Year Built: 1965
337 Trotting Rd
Residential
365 Patricia Ct
Residential
316 Trotting Rd
Residential
708 Trotting Rd
Residential
1895 Vauxhall Rd
Residential