Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,149 | +2.1% |
| 2024 | $13,855 | +2.0% |
| 2023 | $13,580 | +0.2% |
| 2022 | $13,548 | +0.4% |
Year Built: 1962
8 Normandy Dr
Residential
10 Byron Ct
Residential
537 Hanford Pl
Residential
776 Warren St
Residential
459 Channing Ave
Residential