Property Sale
SaleMulti
$222,990
DeedBook 1702, Page 122
Year Built: 1999
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,260 | +4.5% |
| 2024 | $8,863 | -3.6% |
| 2023 | $9,198 | +0.4% |
| 2022 | $9,161 | -0.2% |
Year Built: 1999
47 Byron Drive
Residential
6 Kyle Drive
Residential
48 Byron Drive
Residential
351 Stonehenge Drive
Residential
17 Melanie Lane
Residential