Property Sale
Sale
$179,900
DeedBook 1897, Page 258
Year Built: 1960
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,564 | +4.5% |
| 2024 | $4,369 | -3.6% |
| 2023 | $4,534 | +0.4% |
| 2022 | $4,515 | -0.2% |
Year Built: 1960
429 Stelko Avenue
Residential
404 Stelko Avenue
Residential
317 South Second Street
Residential
514 Guy Road
Residential
55 North First Street
Residential