Skip to content

Faa Tech Center(Block 101 Lot 9)Egg Harbor Twp, NJ 08405

Last Sale Date
Aug 6, 2024

Property Information

Block101
Lot9
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page1

Building Details

Building Class---
DescriptionOFFICES
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2381.05

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$153,056,500
59%
Improvement Value:$104,998,000
41%
Total Assessment$258,054,500

Sale
$0