Property Sale
Sale
$247,000
To:
Sq Ft1,902DeedBook 14913, Page 65754
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,590 | +0.2% |
| 2024 | $7,577 | -0.4% |
| 2023 | $7,608 | +1.8% |
| 2022 | $7,470 | +2.8% |
To:
Year Built: 2008
32 Tradition Circle
Residential
20 Tradition Circle
Residential
24 Tradition Circle
Residential
6314 Reega Avenue
Residential
3052 Ivins Avenue
Residential