Property Sale
Sale
$290,000
To:
Sq Ft6,350DeedBook 5475, Page 121
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $53,245 | -10.8% |
| 2024 | $59,675 | +90.3% |
| 2023 | $31,364 | +1.8% |
| 2022 | $30,795 | +2.8% |
To:
2812 Fire Rd
Commercial
3163 Fire Road
Commercial
2675 Fire Road
Commercial
6815 Tilton Road
Commercial
6806 Tilton Road
Commercial