Property Sale
Sale
$28,500
To:
Sq Ft1,018DeedBook 14194, Page 6410
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,505 | +0.2% |
| 2024 | $2,501 | -0.4% |
| 2023 | $2,511 | +1.8% |
| 2022 | $2,466 | +2.8% |
To:
Year Built: 1970
104 Sylvania Avenue
Residential
68b Oxford Village
Residential
74a Oxford Village
Residential
40b Oxford Village
Residential
45b Oxford Village
Residential