Property Sale
Sale
$103,000
To:
Sq Ft1,042DeedBook 7446, Page 40722
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,304 | +0.2% |
| 2024 | $3,298 | -0.4% |
| 2023 | $3,312 | +1.8% |
| 2022 | $3,251 | +2.8% |
To:
Year Built: 1986
24 Tilton Club
Residential
20 Tilton Club
Residential
14 Tilton Club
Residential
7 Tilton Club
Residential
4 Tilton Club
Residential