Property Sale
Sale
$216,900
To:
Sq Ft2,996DeedBook 7667, Page 13204
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,596 | +0.2% |
| 2024 | $9,579 | -0.4% |
| 2023 | $9,619 | +1.8% |
| 2022 | $9,444 | +2.8% |
To:
Year Built: 2003
501 Glenn Avenue
Residential
105 Camellia Lane
Residential
10 Daisy Drive
Residential
9 Daisy Drive
Residential
207 Gardenview Road
Residential