Property Sale
Sale
$299,950
To:
Sq Ft2,386DeedBook 12413, Page 83175
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,795 | +0.2% |
| 2024 | $7,781 | -0.4% |
| 2023 | $7,813 | +1.8% |
| 2022 | $7,672 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
103 Flatbush Avenue
Residential
12 Stockton Lane
Residential
214 Springfield Avenue
Residential
106 Springfield Avenue
Residential
103 Horseshoe Court
Residential