Property Sale
Sale
$114,000
To:
DeedBook 13036, Page 57941
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,223 | +0.2% |
| 2024 | $3,217 | -0.4% |
| 2023 | $3,231 | +1.8% |
| 2022 | $3,172 | +2.8% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.