Skip to content

Bradley Road(Block 4004 Lot 41)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Jul 18, 2017

Property Information

Block4004
Lot41
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page10F

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningRG2
Sq Footage---
Acreage1.32

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$18,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$18,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2019$97+4.1%
2018$93+1.5%
2017$92+2.0%
2016$90+3.2%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$900
DeedBook 13193, Page 54186