Property Sale
Sale
$174,500
To:
Sq Ft2,454DeedBook 6747, Page 296
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,838 | +0.2% |
| 2024 | $7,824 | -0.4% |
| 2023 | $7,857 | +1.8% |
| 2022 | $7,714 | +2.8% |
To:
Year Built: 1974
7209 Ridge Avenue
Residential
15 Orchard Road
Residential
308 Dorchester Drive
Residential
56 La Costa Drive
Residential
21 Orchard Road
Residential