Property Sale
Sale
$183,000
From:
To:
Sq Ft1,056DeedBook 13708, Page 3847Recorded1/23/2014
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,414 | +0.2% |
| 2024 | $4,406 | -0.4% |
| 2023 | $4,424 | +1.8% |
| 2022 | $4,344 | +4.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1965
3 Hollyberry Avenue
Residential
173 Steelmanville Road
Residential
163 Blackman Road
Residential
106 Poplar Avenue
Residential
451 Delaware Avenue
Residential