Property Sale
Sale
$195,000
From:
To:
Sq Ft1,738DeedBook 14180, Page 684Recorded1/5/2017
From:
To:
To:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,302 | +0.2% |
| 2024 | $6,291 | -0.4% |
| 2023 | $6,317 | +1.8% |
| 2022 | $6,203 | +2.8% |
From:
To:
To:
To:
Year Built: 1995
120 Rochelle Lane
Residential
113 Grange Cross Lane
Residential
132 Steelmanville Road
Residential
114 Grange Cross Lane
Residential
25 Allison Place
Residential