Property Sale
Sale
$315,163
To:
Sq Ft3,726DeedBook 7530, Page 87997
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,373 | +0.2% |
| 2024 | $12,351 | -0.4% |
| 2023 | $12,402 | +1.8% |
| 2022 | $12,177 | +2.8% |
To:
Year Built: 2003
107 Bridle Path Drive
Residential
22 Emerald Drive
Residential
116 Ruby Drive
Residential
336 Sea Pine Drive
Residential
19 Morning Glory Court
Residential