Property Sale
Sale
$98,000
DeedBook 6540, Page 144
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,572 | +0.2% |
| 2024 | $4,563 | -0.4% |
| 2023 | $4,582 | +1.8% |
| 2022 | $4,499 | +2.8% |
Year Built: 1970
205 Newark Avenue
Residential
205 Vermont Avenue
Residential
200 Vermont Avenue
Residential
106 Burk Avenue
Residential
104 Burk Avenue
Residential