Foreclosure Case F-029245-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,793 | +0.2% |
| 2024 | $4,784 | -0.4% |
| 2023 | $4,804 | +1.8% |
| 2022 | $4,717 | +2.8% |
To:
Year Built: 1970
205 Folsom Avenue
Residential
306 Drexel Avenue
Residential
102 Ohio Avenue
Residential
204 Spray Avenue
Residential
15 Evergreen Avenue
Residential