Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,620 | +0.2% |
| 2024 | $5,609 | -0.4% |
| 2023 | $5,634 | +1.9% |
| 2022 | $5,527 | +2.9% |
Year Built: 1969
151 Blackman Road
Residential
1114 Berry Drive
Residential
2 Dina Drive
Residential
1109 Lakeside Drive
Residential
6 Meadow Drive
Residential