Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,174 | +0.2% |
| 2024 | $7,161 | -0.4% |
| 2023 | $7,191 | +1.8% |
| 2022 | $7,061 | +2.8% |
Year Built: 1965
1108 Berry Drive
Residential
9 Bonnie Drive
Residential
1103 Lakeside Drive
Residential
4038 Ocean Hts Avenue
Residential
211 Rosemarie Drive
Residential