Foreclosure Case F-010597-25
Active
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Open
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Monthly Pmt••••••••
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,098 | +0.2% |
| 2024 | $5,089 | -0.4% |
| 2023 | $5,110 | +1.8% |
| 2022 | $5,018 | +2.8% |
Year Built: 1976
604 Nathan Lane
Residential
12 Isaacs Lane
Residential
3 Isaacs Lane
Residential
133 Robert Best Road
Residential
117 Cindy Drive
Residential