Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,658 | +0.2% |
| 2024 | $6,646 | -0.4% |
| 2023 | $6,674 | +1.8% |
| 2022 | $6,552 | +2.8% |
Year Built: 1975
109 Monroe Lane
Residential
8 Taft Lane
Residential
101 Apples Drive
Residential
106 School House Road
Residential
307 Cricket Drive
Residential