Property Sale
Sale
$14,000
To:
DeedBook 6535, Page 277
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,207 | +0.1% |
| 2024 | $1,205 | -0.4% |
| 2023 | $1,210 | +1.8% |
| 2022 | $1,188 | +2.8% |
To:
303 Longport Blvd.C3e
Commercial
303 Longport Blvd.C1e
Commercial
303 Longport Blvd.C4h
Commercial
303 Longport Blvd.C1h
Commercial
303 Longport Blvd.C3h
Commercial