Property Built
Built
Year Built: 1921
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,267 | +3.4% |
| 2024 | $11,860 | +2.6% |
| 2023 | $11,554 | +0.7% |
| 2022 | $11,477 | +1.2% |
Year Built: 1921
35 Murray Hill Terrace
Residential
86 E Main Street
Residential
115 W Main Street
Residential
35 Pelham Place
Residential
165 Vreeland Avenue
Residential