Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,195 | +3.4% |
| 2024 | $8,890 | +2.6% |
| 2023 | $8,660 | +0.7% |
| 2022 | $8,603 | +1.2% |
Year Built: 1921
31 Madison Avenue
Residential
30 E Clinton Avenue
Residential
25 Anderson Avenue
Residential
56 Bergen Avenue
Residential
26 Brook Street
Residential