Property Sale
Sale
$335,000
DeedBook 8489, Page 872
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,173 | +3.4% |
| 2024 | $12,736 | +2.6% |
| 2023 | $12,408 | +0.7% |
| 2022 | $12,326 | +1.2% |
Year Built: 1956
236 E Main Street
Residential
4 Ann Street
Residential
217 E Church Street
Residential
29 E Church Street
Residential
100 Beucler Place
Residential