Property Sale
Sale
$292,000
DeedBook 8504, Page 354
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,925 | +3.4% |
| 2024 | $9,596 | +2.6% |
| 2023 | $9,348 | +0.7% |
| 2022 | $9,286 | +1.2% |
Year Built: 1948
182 Carlson Place
Residential
28 Brookview Terrace
Residential
65 Highland Avenue
Residential
6 Clinton Park Drive
Residential
89 Hillside Avenue
Residential