Property Sale
Sale
$173,500
DeedBook 7719, Page 101
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,650 | +3.4% |
| 2024 | $11,263 | +2.6% |
| 2023 | $10,973 | +0.7% |
| 2022 | $10,900 | +1.2% |
Year Built: 1959
186 E Church Street
Residential
19 Zuegel Court
Residential
165 Hillside Avenue
Residential
104 Brookview Terrace
Residential
237 Phelps Avenue
Residential