Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,050 | +3.4% |
| 2024 | $10,684 | +2.6% |
| 2023 | $10,408 | +0.7% |
| 2022 | $10,339 | +1.2% |
Year Built: 1956
80 Tulip Street
Residential
91 Highland Avenue
Residential
69 Tulip Street
Residential
75 View Street
Residential
54 Hillside Avenue
Residential