Property Sale
Sale
$665,000
DeedBook 8719, Page 279
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,180 | +3.4% |
| 2024 | $20,477 | +2.6% |
| 2023 | $19,949 | +0.7% |
| 2022 | $19,817 | +1.2% |
Year Built: 1950
74 Westminster Avenue
Residential
45 Thames Boulevard
Residential
212 Vreeland Avenue
Residential
121 Wilbur Road
Residential
43 Frederick Place
Residential