Property Sale
Sale
$179,000
DeedBook 7940, Page 334
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,471 | +3.4% |
| 2024 | $12,058 | +2.6% |
| 2023 | $11,747 | +0.7% |
| 2022 | $11,669 | +1.2% |
Year Built: 1956
25 Graphic Boulevard
Residential
218 E Church Street
Residential
119 Merritt Avenue
Residential
562 Windsor Road
Residential
135 River Edge Road
Residential