Foreclosure Case F-041437-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,134 | +3.4% |
| 2024 | $14,632 | +2.6% |
| 2023 | $14,255 | +0.7% |
| 2022 | $14,160 | +1.2% |
Year Built: 1967
75 Elder Avenue
Residential
28 Dalton Place
Residential
40 Elder Avenue
Residential
47 Somers Avenue
Residential
392 Windsor Road
Residential