Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,920 | +3.4% |
| 2024 | $8,624 | +2.6% |
| 2023 | $8,401 | +0.7% |
| 2022 | $8,346 | +1.2% |
Year Built: 1926
21 Blauvelt Avenue
Residential
20 Blauvelt Avenue
Residential
49 Blauvelt Avenue
Residential
75 W Central Avenue
Residential
61 Blauvelt Avenue
Residential