Property Sale
Sale
$305,000
From:
To:
Sq Ft1,532DeedBook 1776, Page 266Recorded10/23/2014
From:
To:
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,410 | +3.4% |
| 2024 | $9,098 | +2.6% |
| 2023 | $8,863 | +0.7% |
| 2022 | $8,804 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1926
45 Blauvelt Avenue
Residential
33 E Johnson Avenue
Residential
109 Phelps Avenue
Residential
136 W Clinton Avenue
Residential
75 Harcourt Avenue
Residential