Property Sale
Sale
$425,000
Sq Ft1,478DeedBook 4192, Page 41Recorded6/4/2021
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,195 | +3.4% |
| 2024 | $10,823 | +2.6% |
| 2023 | $10,544 | +0.7% |
| 2022 | $10,474 | +1.2% |
Year Built: 1956
106 Spring Avenue
Residential
34 S Queen Street
Residential
50 Harrington Street
Residential
11 Byrne Place
Residential
138 Reid Avenue
Residential