Property Built
Built
Year Built: 1928
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,817 | +3.1% |
| 2024 | $17,278 | +3.1% |
| 2023 | $16,756 | +2.7% |
| 2022 | $16,321 | +0.9% |
Year Built: 1928
260 Maple St
Residential
314 Maple St
Residential
76 E Linden Ave
Residential
156 Elm Rd
Residential
139 Huguenot Ave
Residential