Property Sale
Sale
$315,000
From:
To:
Sq Ft724DeedBook 5230, Page 935Recorded5/3/2024
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,756 | +3.1% |
| 2024 | $7,522 | — |
From:
To:
Year Built: 1986
49 Fox Run Dr
Residential
7 Squire Ct
Residential
59 Eagles Notch Dr
Residential
37 Regency Circle
Residential
24 Gentry Dr
Residential