Property Sale
Sale
$145,000
From:
To:
DeedBook 7743, Page 257Recorded10/31/1994
From:
To:
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,352 | +3.1% |
| 2024 | $8,100 | +3.1% |
| 2023 | $7,855 | +2.7% |
| 2022 | $7,651 | +0.9% |
From:
To:
Year Built: 1928
192 Cambridge Ave
Residential
86 Durie Ave
Residential
71 Grove St
Residential
42 Cottage Pl
Residential
260 Everett Pl
Residential