Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,683 | +3.1% |
| 2024 | $7,450 | +3.1% |
| 2023 | $7,225 | +2.7% |
| 2022 | $7,038 | +0.9% |
Year Built: 1911
209 Prospect St
Residential
69 Brook Ave
Residential
132 Pleasant Ave
Residential
57 E Hudson Ave
Residential
139 Pleasant Ave
Residential