Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,504 | +3.1% |
| 2024 | $12,125 | +8.1% |
| 2023 | $11,217 | +5.2% |
| 2022 | $10,667 | -9.9% |
Year Built: 1952
314 Farview Avenue
Residential
178 Lawrence Dr
Residential
15 Halco Dr
Residential
23 Halco Drive
Residential
337 Elmwood Drive
Residential