Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,384 | +3.2% |
| 2024 | $9,089 | +8.7% |
| 2023 | $8,363 | +5.3% |
| 2022 | $7,943 | -0.8% |
Year Built: 1952
273 Haywood Dr
Residential
324 Maplewood Dr
Residential
291 Wedgewood Dr
Residential
285 Haywood Dr
Residential
42 Circle Drive
Residential