Property Sale
Sale
$212,900
From:
To:
DeedBook 7939, Page 816Recorded1/7/1997
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,061 | +3.2% |
| 2024 | $9,750 | +8.8% |
| 2023 | $8,965 | +5.1% |
| 2022 | $8,527 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1951
443 Roedel Pl
Residential
211 Nimitz Road
Residential
405 Valley View Ave
Residential
271 Buttonwood Dr
Residential
409 Valley View Ave.
Residential