Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,272 | +3.0% |
| 2024 | $9,006 | +9.2% |
| 2023 | $8,250 | +5.6% |
| 2022 | $7,816 | +4.7% |
Year Built: 1949
250 Spring Valley Rd
Residential
96 Circle Drive
Residential
341 Haywood Dr
Residential
270 Gorden Dr
Residential
281 Haywood Drive
Residential