Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,045 | +2.9% |
| 2024 | $11,701 | +8.0% |
| 2023 | $10,832 | +3.6% |
| 2022 | $10,455 | -3.9% |
Year Built: 1966
139 Albright Lane
Residential
59 Clauss Ave
Residential
W 116 Midland Ave.
Residential
581 Mazur Ave
Residential
22 Pepperidge Rd.
Residential