Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,945 | +3.1% |
| 2024 | $8,679 | +7.3% |
| 2023 | $8,089 | +6.5% |
| 2022 | $7,594 | +0.4% |
Year Built: 1953
336 Edstan Way
Residential
355 Janet Avenue
Residential
341 Forest Ave
Residential
355 Forest Ave
Residential
348 Edstan Way
Residential